Главная » 2018 » Травень » 8 » Пам"ятаємо! Перемагаємо!
Пам"ятаємо! Перемагаємо!

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції, в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена тематична лінійка " Пам"ятаємо. Перемагаємо", на якій   учні нашої школи вшанували пам'ять тих понад 60 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

Протягом заходу звучали українські пісні, слова вдячності усім, хто виборював Перемогу та заклики жити в мирі. Пам’ять про всіх героїв-визволителів України була вшанована хвилиною мовчання

У цей складний для нашої країни час, українці як ніколи повинні усвідомити свій внесок у перемогу в Другій світовій війні, пам’ятати про тих, хто поліг у вирі тих страшних подій. Знати про те, що український народ сильний, і якими б страшними не були сторінки нашого минулого, вміли не впасти, вистояти і рушити далі.

Категория: Новини школи | Просмотров: 73 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0