Главная » 2018 » Вересень » 3 » Перший дзвоник 2018
Перший дзвоник 2018

Веселе літо-літечко випустило зі своїх теплих обіймів непосидючий шкільний народ, що зібрався нині, 3-го вересня, біля привітно відчинених дверей рідної школи.

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

Урочисто його відзначили у Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16. Школярі, вчителі, батьки, громада зібрались біля стін школи, щоб разом розпочати новий 2018-2019 навчальний рік. З привітаннями та настановами до школярів та батьків звернулися секретар міської ради Разумний Ю.Г та директор школи Гришкін С.В. Вони побажали всім наснаги, творчих успіхів і гарних досягнень у навчанні.

Учні 11-го класу привітали нових членів шкільної родини святковим короваєм .

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них - це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років, у країні знань. На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок.

Категория: Новини школи | Просмотров: 42 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0