Главная » 2018 » Травень » 8 » Пізнаємо Європу разом
Пізнаємо Європу разом
Щорічно кожної третьої суботи травня, починаючи з 2003 року, в Україні святкується День Європи - свято миру та єдності в країнах Європейського союзу, Ради Європи.
Цей день є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається це свято.
Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:
- формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;
- ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями.
До Дня Європи в активно готувалися учні всіх класів школи. Учні 2-А і 3-А класів вирішили відсвяткувати цей день разом. Готувалися і вчителі, і діти. Класні керівники Жирнова Н.А. і Шевченко О.А. презентували дітям відеоролики «Як виник Європейський Союз», «Пізнаємо Європу разом», які знайомлять учнів з символікою та основними принципами державного будівництва країн Європейського Союзу. Була проведена вікторина «Чи знаєш ти свої права, дитино?». Президенти кожного класу підготували кілька повідомлень з питань національних культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи. Віртуальна подорож "Відкрий Європу для себе" дуже сподобалася учням і, незважаючи на їх вік, була цікавою і пізнавальною для них.
Отож, школярі зробили ще один крок до пізнання культури та історії європейських країн.
Такі заходи виховують почуття патріотизму та любові до власної держави.
Вчитель Жирнова Н.А.
Категория: Новини школи | Просмотров: 90 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0