Главная » 2018 » Червень » 16 » Пожежна безпека влітку
Пожежна безпека влітку

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації,керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04.06.2018 № 700/5/18 «Про охорону врожаю 2018 року від пожеж» в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 в пришкільному таборі «Веселий вулик» було проведено ряд заходів щодо посилення пожежної безпеки під час літнього відпочинку та спекотної погоди.

Дітям за допомогою бесіди та презентації було пояснено, що пора жнив-це особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Також повторили разом з дітьми загальні пожаронебезпечні правила поведінки влітку та з’ясували: « Будьте обережні з вогнем! При виникненні пожежі, не гаючи ні секунди, телефонуйте до Служби порятунку на номером 101!»

Категория: Новини школи | Просмотров: 38 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0