Главная » 2018 » Листопад » 16 » Проект " Ми толерантні!"
Проект " Ми толерантні!"

Толерантне ставлення людини

Збереже планету від негод,

Розрубає мотлох павутини,

Переріже нитку перешкод.

Толерантне ставлення до всього

Збереже, врятує і спасе,

Допоможе вгледіть перемогу,

Допоможе витримати все.

Будь завжди нестримни вільнодумцем,

Свої мрії пензлем намалюй.

Освіти життя яскравим сонцем,

Толерантний всесвіт побудуй!

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з 12 по 16 листопада учні початкових класів прийняли участь у проекті « Ми толерантні »

Мета: розкрити поняття «толерантність», показати певні рівні толерантної людини; розвивати адекватну самооцінку, вміння аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію; виховувати спостережливість, уважність до інших людей; виховувати здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

Кожен клас протягом тижня працював над проблемою толерантності у світі, результатом роботи стали плакати з відповідних тем

« Толерантність до природи», « Толерантність до тварин », « Толерантність до людей», « Толерантність до культур інших народів » . Учні із задоволенням приймають участь у подібних заходах. По-перше це тренує навички командної роботи, вміння працювати в групах, а по-друге, учні бачать результат своєї роботи, що позитивно впливає на подальшу результативність участі класі в заходах.

Просмотров: 21 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0