Главная » 2018 » Листопад » 16 » Профорієнтаційний урок для учнівської молоді
Профорієнтаційний урок для учнівської молоді

15 листопада 2018 року Костянтинівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 16 відвідала фахівець з профорієнтаційної активної підтримки Ганджа Ірина Вікторівна. Вона провела для учнів 9-го, 11-го класів профорієнтаційний урок, де учні змогли ознайомитися з Інтернет-платформою «Моя професія: консультаційна мережа». Ірина Вікторівна наголосила, що, відвідавши цю платформу, учні зможуть пройти тестування з метою зорієнтуватися в майбутньому у виборі професії. Бо під час орієнтації учнів на конкретну професію можливі такі помилки: поділ професій на "престижні" й "непрестижні"; ототожнення навчального предмета з професією; перенесення ставлення до людини - представника професії на саму професію; вибір професії під чиїмсь впливом; застарілі уявлення про характер праці у сфері матеріального виробництва.

Класний керівник 11-А класу Шиманська Ю. Ю.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 15 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0