Главная » 2018 » Травень » 6 » Прощавай, Букварику!
Прощавай, Букварику!

Урочистих днів багато на листках календаря,
А між ними й наше свято − вшанування Букваря.
День веселий й сумовитий. Свято перших букварів.
Сходинка в житті важлива для маленьких першачків.

25 квітня в 1-А класі Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 веселий і радісний день. Першокласники вшановують свою першу вивчену книжку-Буквар. Учні святкують свято «Прощавай, Букварику»
  Мета заходу: узагальнити здобуті знання з української мови; формувати позитивне ставлення учнів до подальшого навчання у школі; розвивати мовлення, мислення, акторські, літературні та творчі  здібності;  спонукати до індивідуальної  та колективної діяльності; виховувати інтерес до навчання у початкових класах.
  Упродовж свята малюки розказували вірші, показували сценки зі шкільного життя, співали пісні, танцювали, грали в ігри. Зі здивуванням і радістю зустрічали казкових героїв : Машу й Медведя,  Букварика, Читанку, Листоношу Пєчкіна. Разом допомагали визволяти Букварика від розбійників . Закликали всіх жити в дружбі та злагоді.
  До проведення свята залучилися батьки учнів. Вони допомогли дітлахам виготовити костюми, приймали участь у сценарії, грали разом зі своїми дітьми. А подарунком для першокласників був святковий торт-Буквар. Захід пройшов жваво, весело, активно. Він назавжди залишиться у пам’яті першокласників, батьків, гостей, вихователів дитячого садочку та вчителя.
Класний керівник 1-А класу
Генатуліна С. А.