Главная » 2018 » Жовтень » 23 » «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»
«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

Виховуй у собі Людину —

ось що найголовніше ,

інженером можна стати за п'ять років,

учитись на людину треба все життя.

В рамках Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» у 2-Б класі пройшов класний час « Подорож казками В.Сухомлинського ». Під час якого учні познайомилися з біографією ,творчими наробками, професійними досягненнями В.О.Сухомлинського. Ознайомившись з моральними заповідями , провели «Відкритий мікрофон» та обмінялися думками. Після причитування казок намалювали ілюстрації до них. Та наприкінці заходу провели вікторину «Що я дізнався».

Сприяти формуванню повноцінного духовного світу дітей, навчити наших юних читачів мислити і самостійно приймати рішення у різних життєвих ситуаціях – у цьому полягає особливість спадщини Сухомлинського.

Учитель 2Бкл. Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 24 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0