Главная » 2018 » Жовтень » 1 » Шкільний ярмарок
Шкільний ярмарок

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний осінній ярмарок.

Вчителі, учні і батьки ретельно готуються до нього: випікають різні смаколики, проявляють свої організаторські здібності. Кількість та різноманіття задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було! Загалом усі діти підійшли до завдання досить творчо. Аби відрізнятися та продати якнайбільше солодощів, школярі вдягали цікаві костюми, декламували вірші, вигукували та навіть співали і танцювали! Торгівля йшла весело та активно. Усі, без винятку, були задоволені.

А всі зібрані гроші підуть на підтримку шкільного проекту «Знаємо. Вміємо. Діємо»

Категория: Новини школи | Просмотров: 21 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0