Главная » 2018 » Травень » 7 » Школа - територія здоров"я
Школа - територія здоров"я

З метою  виховання в учнів інтересу до фізичної культури та спорту, формування свідомого індивідуального спрямування на необхідність розвивати свої фізичні якості та рухливі здібності, за допомогою  спортивного майданчика із сучасним тренажерним обладнанням 04 квітня 2018 року  на базі ЗОШ № 16  був проведений 1 (шкільний) етап спортивно-масових заходів: «Школа - территория здоровья». У змаганнях взяли участь учні 8-9 класів. Змагання проводились у середовищі спортивної боротьби, де серед хлопців та дівчат були виявлені переможці, ще раз доводячи, що учні систематично займаються спортом на спортмайданчику у вільний від школи час. Це дало змогу їм сформувати гарну фізичну форму та відмовитись від шкідливих звичок.

Вчитель фізичної культури   С.В. Гришкін

Категория: Новини школи | Просмотров: 105 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0