Главная » 2021 » Березень » 24 » «Скажемо туберкульозу - НІ!»
«Скажемо туберкульозу - НІ!»

Туберкульоз не має «адреси», «посади», не має «паспорта», не розрізняє соціального статусу і однаково небезпечний для усіх.

З метою збереження здоров’я учнів, привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування учасників освітнього процесу про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом в 24 березня 2021 року в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти №16 пройшов тематичний вісник присвячений Всесвітньому  Дню боротьби з туберкульозом

Здобувачі освіти 1- 4 класів переглянули цікаві презентації  «Скажимо туберкульозу НІ!», та виготовили постери на цю тему.

А для учнів 5-11 класів були проведені профілактичні бесіди «Біла ромашка – символ боротьби з туберкульозом» .

Учні дізналися про шляхи зараження туберкульозом, інформацію про симптоми і методи лікування а також про профілактичні міри щодо попередження туберкульозу серед населення.

Категория: Новини школи | Просмотров: 165 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0