Главная » 2018 » Грудень » 6 » Слава, гордість, міць країни!
Слава, гордість, міць країни!

Збройні сили України-

Слава,гордість,міць країни!

Захищають мир,свободу

Служать рідному народу!

6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до наших днів.

« Бажаєш жити в мирі – готуйся до війни», - говорить мудре народне прислів'я. Армія - це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

У Костянтинівській ЗОШ № 16 в цей день відбувся урочистий мітинг , метою якого було вшанування пам'яті колишнього учня, героя України, який загинув в АТО, захищаючи суверенітет України - Пономарьова Олександра Олександровича. На честь героя на фасаді школи 6 грудня 2016 року була відкрита меморіальна дошка. Біля неї кожен рік збираються в цей день учні, вчителі, мешканці мікрорайону.

Під час мітингу працівники школи пригадали шкільні роки Олександра, його життєвий шлях,бойові заслуги. Хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів , які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. На честь поваги воїну були покладені квіти.

З відчуттям глибокої шани і вдячності щиро вітаємо військових зі святом. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом наші сім'ї, весь український народ.

Вчителі початкових класів : Жирнова Н.А.

Губанова С.В

Категория: Новини школи | Просмотров: 18 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0