Главная » 2018 » Жовтень » 26 » «Солдати безсмертя»
«Солдати безсмертя»

Одним з пріоритетних напрямків виховної роботи Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 є національно - патріотичне виховання, метою якого є формування патріотичної свідомості, розвиток небайдужого ставлення до Батьківщини та почуття гордості за свою країну, її історію та традиції. Основними завданнями для реалізації цієї мети стали: виховання негативного ставлення до насильства та людських жертв, до знищення людини, порушення прав людини, її свободи; виховання особистості здатної стати на захист країни та її державних інтересів.

28 жовтня - одна з найславетніших дат українського святкового календаря, адже саме сьогодні Україна відзначає вигнання нацистських окупантів.

У 5 б класі пройшов урок Пам’яті та Мужності «Солдати безсмертя». Діти прослухали історичну довідку про події Другої світової війни та про визволення України, зачитали тематичні вірші, запалили свічки, та у хвилині мовчання пригадали прізвища всіх героїв України, які поклали своє життя заради миру на рідній землі.

Категория: Новини школи | Просмотров: 22 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0