Главная » 2018 » Вересень » 24 » "Стоп БУЛІНГ"
"Стоп БУЛІНГ"

Згідно з рішенням виконавчого комітету Костянтинівської міської ради від 28.03.2018р. № 107 «Про затвердження міського плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2018 рік», відповідно до Указу Президента України від 14.11.2017р. №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості та попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищв Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 було проведені інформаційні заходів з теми « Стоп БУЛІНГ!».

Мета: ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Під час заняття діти ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 33 | Добавил: ириска | Рейтинг: 5.0/1