Главная » 2018 » Жовтень » 15 » “Супер козак школи”
“Супер козак школи”

14 жовтня вся Україна вшановує захисників нашої Батьківщини. Але треба згадати звідки корені цього свята. Звичайно це славне українське козацтво. Тому наш учбовій заклад вирішив провести змагання “Супер - козак школи”.

Мета цього змагання перш за все нагадати як дорослим так і дітям про славу українського козацтва, які з’явилися на території України у середині XVI століття та проіснувала близько двох з половиною століть. На протязі усього цього часу це славне воїнство оберігало простий люд від іноземних загарбників.

Учні 5-7 класів змагалися у спритності та кмітливості, проявляли свої творчі та інтелектуальні здібності, дивували спортивними вмінням.

За результатами змагань звання « Супер-козак школи» отримав учень 5-а класу Говорунов Арсеній

Як ми бачимо справжні козаки до сих пір не перевелися на Україні. Сьогодні вони також захищають нашу землю як багато років тому. Тому ми повинні брати приклад хоробрості, рішучості, не зламності, мужності та самовідданості нашій батьківщині зі справжніх воїнів козаків, як минулих так і теперішніх, аби вони не перевелися у майбутньому, та продовжувати нести вахту на охороні чистого неба над нашими головами.

Класний керівник 5-а класу

Бувайло Д.М.