Главная » 2018 » Квітень » 18 » «Супровід підлітків в професійному просторі »
20:31
«Супровід підлітків в професійному просторі »

Згідно з річним планом методичної роботи управління освіти міської ради 12 квітня 2017 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів № 16 продовжила роботу «Творча лабораторія класних керівників» проблеми «Супровід підлітків в професійному ппросторі »

На засіданні були присутні класні керівники 8-9 класів шкіл міста, психолог Костянтинівського Центру зайнятості Ганжа І.В.

Розпочала засідання методист управлянні освіти Ярошенко А.І., яка ознайомила присутніх з метою, задачами та перспективами «Творчої лабораторії», розповіла про нові тенденції у виборі професії та націлила всіх на плідну та творчу роботу.

Ганжа І.В повідомила присутніх про те, що будь –який громадянин, який відвідав центр зайнятості, може отримати інформацію про сучасний світ професій, їх зміст, стан та перспективи розвитку на ринку праці. Ознайомила з роботою інтернет-платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання та запропонувала всім бажаючим учням 8-10 класів пройти тестування.

Педагог-організатор Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 Тесленок І.В провела тренінг « Профорієнтація в дії», метою якого було поглибити інформованість учасників про професії та правила їх вибору, допомогти визначити рівень придатності дитини до участі в дорослому житті суспільства, формувати в учасників компетентності супроводу підлітків у професійному просторі.

Учасникам були запропоновані вправи « Критерії вибору професії», «Самовизначення», ментальна карта «Моя майбутня професія».

Всі активно приймали участь у роботі творчої лабораторії, ставили запитання, обговорювали запропоновані теми.

Категория: Новини школи | Просмотров: 115 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]