Главная » 2018 » Грудень » 13 » Світло «Просвіти»
Світло «Просвіти»

13 грудня в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 серед учнів 9-11 класів пройшла вікторина за принципами гри “Хрестики-нулики”.

Мета вікторини: дослідити історичну обумовленість і закономірність виникнення Товариства "Просвіти, його культурно-просвітницькі функції, пробудження самосвідомості українського народу; примножити здобутки і традиції “Просвіти”: захист української мови, розвиток національної освіти, створення і підтримка товариств тощо; формувати почуття гордості за свій народ, патріотизму, активне ставлення до життя; сприяти вихованню національної самосвідомості та осмислення відповідальності за майбутнє країни.

Учні поділилися на команди: 9-А «Літературознавці», 10-А «Історикознавці», 11-А «Просвіта». Протягом гри учні показали гарні результати з історії виникнення товариства «Просвіта», більш детально познайомилися з видатними діячами товариства. Відкривши сектор «Галерея» дізналися, що однією із сфер діяльності “Просвіти” було створення дитячих садків та допомога школам.

У командній грі показали кмітливість, логічність викладання думок, спостережливість, азарт.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 25 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0