Главная » 2018 » Травень » 13 » Свято Матері – Свято народження Життя !
Свято Матері – Свято народження Життя !

Усе бере від Матері початок …
                                     Матуся наша – ангел на землі!

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. В 2018 році  День матері припадає на 13 травня.   Тому 12 травня учні 2-Б класу провели свято з нагоди Дня матері, з метою виховання почуття родини, шанобливого ставлення до батьків та старших поколінь, усвідомлення належності до власної родини. Цей день - чудовий привід висловити своїм матерям та близьким почуття, які ми не проявляємо у суєті буднів. Це привід зібратися всією родиною і влаштувати собі свято, від усієї душі порадіти тому, що ми є один у одного.
     Учні  готувались до свята старанно. Адже кожен хотів, щоб його подарунок був найкращим – тому і приготували чудові вітальні листівки для мам і бабусь. А ще – вчили вірші для найрідніших людей на землі. І, звичайно ж, розучували нових пісень – про маму і для мами. Під час свята в теплій, затишній, майже домашній атмосфері діти з гордістю демонстрували свої таланти, а мами потихеньку витирали радісні сльози гордості – їхні пташенята почали підростати.
   Діти та їхні мами подивилися відеоролик «Притча про Маму та Ангела Хранителя». Кожній дитині було цікаво переглянути фото презентацію «Моя мама в дитинстві», а ще для кожної матусі ми приготували почесну стрічку з написом «Краща матуся» і урочисто її вручили під час проведення свята.
        Тепла, дружня атмосфера, приємні танцювально-співочі подарунки та щирі посмішки зробили цей весняний день по-справжньому яскравим та незабутнім і додали щасливих нот у життя всіх, хто взяв участь у святкуванні.
      Т.М. Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 88 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0