Главная » 2018 » Жовтень » 1 » Свято праці, свято долі, свято життя.
Свято праці, свято долі, свято життя.

Кажуть, юність живе лиш майбутнім,

зрілість цінує лиш мить.

Тільки старість живе незабутнім,

чого не вернуть, не спинить.

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку.

У цей осінній день учні 2-А класу зібралися в чудовому товаристві на «Свято праці, свято долі, свято життя», щоб віддати свою шану тому поколінню, яке вистраждало під чорним крилом голодоморів, яке вистояло криваве пекло Великої Вітчизняної війни, яке відбудувало зруйноване і допомагає нам творити майбутнє. Долі всіх присутніх багато в чому схожі одна на одну. Про кожного можна писати романи і повісті. І буде то бентежна розповідь про стійкість, мужність, працелюбність, відданість громадському обов'язку.

Роки... роки... їх неначе й не було. Війнули вони пташиним крилом і помандрували колючою стернею, запахом жнив, щебетом весен, снігами зим і щедрістю літа, залишивши солодку згадку.

Летять літа, як білі журавлі,

Дзвенять, як ті волошки в житі,

Та не зникає слід їх на землі,

Якщо для добрих справ були прожиті.

Кажуть, що як ти сивину привітаєш, так і тебе в сивині глибокій будуть вітати. Тож другокласники потурбувалися про те, щоб гостям було на святі тепло, затишно, цікаво. Вони розказували вірші, співали пісні, виконували таночки.

Наприкінці заходу гостей частували домашньою випічкою та чаєм.

Класний керівник 2-А класу

С. А.