Главная » 2019 » Червень » 5 » Табір з денним перебуванням «Веселий вулик»
Табір з денним перебуванням «Веселий вулик»

27 травня 2019 року розпочав свою роботу табір з денним перебуванням «Веселий вулик» на базі Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області. Цього року у пришкільному таборі оздоровлюється 40 учнів.

Для дітей створені чудові умови для спілкування з друзями та участі у різних заходах, які проводяться у загонах. Вони можуть проявити свої здібності у гуртках «Бісероплетіння», «Інформатика» та «Очумілі ручки». Діти ходять на прогулянки та екскурсії, залучатись до змагань з різних видів спорту.

Яскравим було відкриття табірної зміни 28 травня. Під час цього заходу діти презентували назви та гасла своїх загонів «Дружба» та «Покемони». Вихованці табору показали, що вони дійсно талановиті, креативні та активні. Вони декламували вірші, співали, танцювали, показували гімнастичні номери. Відкриття табірної зміни закінчилось яскравою дискотекою.

Категория: Новини школи | Просмотров: 244 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0