Главная » 2018 » Листопад » 21 » «Ти є народ, якого не здолати»
«Ти є народ, якого не здолати»

21 листопада, відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

День гідності та свободи в Костянтинівській ЗОШ І –ІІІ ступенів № 16 розпочався літературно-музичною композицією «Ти є народ, якого не здолати»

Мета: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Влучно, чітко і не без щему у серці ведучі ознайомили присутніх із хронологією визначальних подій народного руху за незалежність, свободу та самовизначення, особливий акцент роблячи на нещодавніх кривавих подіях у серці столиці. Учні читали вірші про Україну та подій на Майдані, хвилиною мовчання вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Категория: Новини школи | Просмотров: 43 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0