Главная » 2018 » Листопад » 9 » Тиждень енергозбереження в школі
Тиждень енергозбереження в школі

До Міжнародного дня енергозбереження з 05 по 09 листопада 2018 року в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16 м. Костянтинівки, з метою звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго - і ресурсозбереження були проведені різноманітні виховні заходи.

Протягом тижня в 1-11 класах відбулися години спілкування «Енергозбереження в побуті» та «Збережи тепло своїх осель».

Під час Тижня школяри переглянули та обговорили відеоролик «Бережіть енергію! Не паліть гроші дарма» та мультфільм «Добре світло».

Старшокласники провели акцію «Економ і бережи!», в рамках якої провели анкетування «Енергозбереження вдома», за результатами якого: 50% осель, у яких проживають учні, мають змішані лампочки, 36% – енергоекономні та 14% – лампочки, які споживають багато електроенергії.

Учні 7, 8 та 9 класів захистили міні-проекти, у яких розробили «Корисні поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті».

До проведення Тижня долучилася вся шкільна родина. Адже маленьке зусилля кожного рятує Землю.

Проведені заходи з питань енергозбереження сприяли вихованню дбайливого громадянина своєї держави, формування економічного світогляду школярів.

Тож пам’ятаймо, питання енергозбереження - це не одноденна акція, а щоденна системна цілеспрямована праця.

Категория: Новини школи | Просмотров: 26 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0