Главная » 2018 » Листопад » 16 » « Толераність це…»
« Толераність це…»

16 листопада 2018 року в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 з метою формування в учнів поняття «толерантність»; формування толерантного ставлення оточуючих, до суспільства, до певних ситуацій, відпрацьовування навичок безконфліктного спілкування; розвитку фантазії, творчих здібностей був проведений тематичний вісник «Толерантність врятує світ». На початку заняття учасники отримали повідомлення про історію виникнення дня толерантності, про «толерантність» та її види. Під час вісника учням пропонувалось висловити свою думку щодо їх уподобань у вигляді вправи «Асоціативний кущ». Учасники методом «мозкового штурму» добирали асоціації до слова та записували їх довкола, немов гілки куща. Після завершення роботи учні заповнювали свою частинку пазла, яка стала невід’ємною частиною великої картини « Толераність це…»

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Просмотров: 16 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0