Главная » 2018 » Квітень » 19 » Товариству Червого Хреста Украіни виповнюється 100 років
20:37
Товариству Червого Хреста Украіни виповнюється 100 років

18 квітня в Україні відзначається День заснування Товариства Червоного Хреста — найстарішої організації, яка уособлює милосердя, гуманізм, допомогу й підтримку. 28 жовтня 1992 року Президентом України був підписаний Указ про Товариство Червоного Хреста України, згідно якого воно було визнане єдиним Національним Товариством Червоного Хреста, уповноваженим надавати підтримку органам державної влади в їх діяльності в гуманітарній сфері. Основними завданнями, які поклав на себе український Червоний Хрест в той важкий час, стали допомога біженцям та військовополоненим, турбота про інвалідів і дітей-сиріт, боротьба з голодом та епідеміями, організація лазаретів, госпіталів та пунктів харчування для всіх нужденних. За участю активістів Товариства Червоного Хреста України були побудовані громадські пральні і лазні, засновані обладнані фельдшерсько-акушерські пункти, аптеки та магазини санітарної гігієни.

На даний час Товариство Червоного Хреста України є учасником Міжнародного руху Червоного Хреста й Червоного Півмісяця та налічує понад 6,3 мільйона активістів і прихильників. У патронажній службі Товариства працюють 3200 висококваліфікованих сестер милосердя. Діяльність Товариства охоплює всю територію України, де реалізується понад 40 проектів і програм. Всі ці програми фінансуються за рахунок публічних пожертв та домовленостей про співпрацю.

Щорічно співробітники Червоного Хреста України обслуговують понад 350 тисяч самотніх літніх людей, майже 23 тисячі інвалідів війни і праці, понад 25 тисяч учасників Великої Вітчизняної війни, понад 8 тисяч інвалідів дитинства.

З нагоди 100-річчя створення Товариства в 5-11 класах ЗОШ №16 було проведено низку заходів, спрямованих на подальшу популяризацію в суспільстві ідеалів доброти й милосердя. Учні мали можливість ознайомитись з основними принципами, якими керуються волонтери та співробітники Товариства Червоного Хреста України у своїй повсякденній роботі. Кожен для себе мав з*ясувати , що гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність, універсальність є основоположними і в роботі Міжнародного Червоного Хреста, і Червоного Півмісяця.

Такі заходи виховують у молоді почуття милосердя, гуманності, правильно вибудовують їх духовні орієнтири, сприяють зацікавленості роботою Червоного Хреста.

Категория: Новини школи | Просмотров: 131 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]