Главная » 2018 » Жовтень » 19 » Тренінг «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?»
Тренінг «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?»

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Для учнів Костянтинівської школи І-ІІІ ступенів № 16 вчителем основ здоров’я був проведен тренінг «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?»

Мета : підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища; формувати знання про причини й наслідки торгівлі людьми; формувати негативне ставлення до подібного роду діяльності; розвивати вміння розпізнавати підозрілі пропозиції щодо працевлаштування; навчити учнів не потрапляти у руки шахраїв-торговців.

У ході проведення заходу, учні прийняли участь в обговоренні питань про торгівлю людьми за допомогою гри « Рожеві окуляри», розібрали ситуації за допомогою рольової гри «Реальні історії торгівлі людьми» та брали активну участь в обговоренні рекомендацій. Завершився тренінг вправою « Валіза», де кожен учасник « зібрав» всі набутті знання у вигляді пам’ятки «Як не стати жертвою торгівлі»

Тесленок І.В., Вчитель предмету " Основи здоров"я"

Категория: Новини школи | Просмотров: 22 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0