Главная » 2018 » Вересень » 12 » У здоровому тілі - здоровий дух
У здоровому тілі - здоровий дух

Спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 стало проведення напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Учні 7- 8 класів приймали активну участь у спортивному заході «У здоровому тілі – здоровий дух ». Мета заходу: пропаганда здорового способу життя, сприяння залученню підлітків до активних занять спортом. Команди з гарним настроєм та великим задоволенням змагалися на швидкість, спритність, силу, кмітливість та винахідливість. Переможцем стала команда « Смайлики» 8-а класу, ІІ місце команда «Дружба » 7-б, ІІІ місце «Олімпус» із 7-а.

Категория: Новини школи | Просмотров: 20 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0