Главная » 2018 » Жовтень » 12 » “Україна – країна нескорених!”
“Україна – країна нескорених!”

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.

Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.

День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей.

З метою виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 пройшла літературно-музично композиція “Україна – країна нескорених!”

На святі був присутній випускник нашої школи, учасник АТО, провідний інспектор відділу пожежної безпеки управляння надзвичайними ситуаціями Головного управляння ДСНС України у Донецькій області капітан служби цивільного захисту Кравченко Кирило Сергійович. Учні привітали гостя зі світом, побажали всього найкращого і подарували листівку, яку виготовляли саморуч.

Діти співали Гімн України, ведучі декламували патріотичні вірші, розповідали про героїни сторінки історії українського війська. Згадали про героїв сьогодення, тих хто захищає наш спокій і дарую надію на світле майбутнє. Наприкінці заходу вся школа вшанувала хвилиною мовчання героїв, які героїчно на сході України.

У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції

Категория: Новини школи | Просмотров: 11 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0