Главная » 2020 » Березень » 15 » Україна - НАТО: шлях до Європи
Україна - НАТО: шлях до Європи

Для  учнів 6-Б класу Костянтинівського ЗЗСО№16   класною керівницею Курочкою С.О.  була проведена година спілкування з елементами тренінгу «Україна - НАТО: шлях до Європи».

Мета заходу: підвищення рівня поінформованості здобувачів освіти  щодо політики євроатлантичної інтеграції України та практичних кроків щодо зближення з НАТОобговорення переваг зближення з провідними європейськими державами; розвиток комунікативної, пізнавальної компетентностей учнів; виховання  свідомих громадян України.

Діти у ході тренінгу разом із класною керівницею обговорили переваги зближення з провідними європейськими державами. Учні прослухали підготовлені однокласниками цікаві розповіді із мультимедійними презентаціями про  видатні місця, які можна відвідати під час подорожей Європою.

Здобуті знання значно поглибили обізнаність учнів про Євроатлантичну інтеграцію та сприяли формуванню проєвропейського світогляду в молодого покоління.

Учитель української мови та літератури Шарніло В.А.

Категория: Новини школи | Просмотров: 199 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0