Главная » 2018 » Листопад » 9 » «Українська філологиня- справжня господиня»
«Українська філологиня- справжня господиня»

Уже традиційно в перші тижні листопада в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 проходить День української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

8 листопада 2018 року серед учнів 5-11 класів вчитель української мови та літератури Шиманська Ю.Ю. провела вікторину «Українська філологиня- справжня господиня».

Мета заходу: поширити знання учнів про зародження української писемності; розвивати допитливість, кмітливість; вчити працювати в парі, приймати спільні рішення, порівнювати, визнавати помилки; виховувати любов до рідної мови, зміцнювати бажання спілкуватися нею, розширювати поле читання учнів.

У цікавій формі проходили змагання між класами. Учні пригадали український алфавіт, приказки, відгадували загадки, згадали наймолодшу літеру в українському алфавіті, відгадуючи кросворд.

Показавши гарні та ґрунтовні знання з предмету, учні 5-11 класів посіли такі місця: 5-Б-І місце, 5- А -ІІ місце; 7-А - ІІІ місце, 7- Б - ІІ місце, 6-А – І місце; 9 –А – І місце, 8-А-ІІ місце; 11-А – І місце, 10-А – ІІ місце.

Категория: Новини школи | Просмотров: 11 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0