Главная » 2018 » Травень » 13 » Урок-конференція «Голодомор 1932 – 1933 рр.»
Урок-конференція «Голодомор 1932 – 1933 рр.»

Ти кажеш, не було Голодомору?
І не було голодного села?
А бачив ти в селі пусту комору,
З якої зерна вимели до тла?
Як навіть мариво виймали  з печі
І забирали прямо із горшків.
Окрайці виривали з рук малечі,
з торбиночок нужденних стариків?
                                            Д. Білоус

12 травня 2018 року у 8-А класі Костянтинівського загальноосвітнього навчального закладу відбувся урок-конференція «Голодомор 1932 – 1933 рр. – геноцид українського народу в друкованих спогадах свідків,  творах літератури і мистецтва».
Мета заходу: ознайомитись із спогадами свідків Голодомору на основі друкованих та відеоматеріалів і дослідити висвітлення подій геноциду українського народу в літературі, живописі, кінематографі і музиці;  розвивати навики самостійної аналітичної роботи і публічного виступу з доповіддю; формувати емпатійне мислення – співпереживання людям, що опинилися у вирі несприятливих історичних подій; зберегти пам'ять про Голодомор, виховувати повагу до минулого українського народу і непримиренність до насилля.
Працюючи в групах та виконуючи дослідницькі завдання,  школярі ознайомились з друкованими спогадами свідків Голодомору, з літературними та музичними  творами про геноцид нашого народу; кінострічками та творами живопису, присвяченими цій страшній події в історії України.
У результаті уроку восьмикласники усвідомили зміст злочинної антиукраїнської політики радянської влади; ознайомились з досягненнями культури у висвітленні подій 1932 – 1933 рр. в Україні; удосконалили вміння працювати з джерелами, аналізувати їх і висловлювати власну думку стосовно досліджуваної проблеми;   навчились співпереживати жертвам геноциду і насилля; зрозуміли важливість збереження і розвитку демократичної української держави.

Класний керівник 8-А класу         Бочкарьова О.М.

Категория: Новини школи | Просмотров: 90 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0