Главная » 2018 » Травень » 7 » Ваша перемога в наших серцях
Ваша перемога в наших серцях

9 Травня – одне з найвеличніших та найшановніших свят в Україні. І сьогодні, в такі тяжкі для нашої держави дні, це – символ героїзму,самовідданої любові до рідної землі, символ нескореної сили духу захисників Батьківщини.

З метою вшанування пам*яті героїв 7 травня учні Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 7-а класу поклали квіти пам’яті до підніжжя обеліску Невідомого солдата, розташованому на кладовище мікрорайону Першотравневий.

Скільки б років і десятиліть не минуло, люди Землі знову й знову будуть повертатися до Великої Перемоги, яка ознаменувала торжество життя над смертю, розуму над божевіллям, гуманізму над варварством.

І в ці дні урочистої пам'яті наш борг велить ще раз низько вклонитися героям, полеглим в боях за Батьківщину, героям, які живуть в мирний час, вклонитися і сказати їм: “Ми завжди будемо берегти пам'ять про Великі події, передаючи її від покоління до покоління. І в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги!"

Класний керівник О.М.Мирошниченко

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2