Главная » 2018 » Жовтень » 17 » Василь Сухомлинський - дітям
Василь Сухомлинський - дітям

17.10.2018 У шкільної бібліотеці почала діяти ілюстрована виставка творів В.О.Сухомлинського « Василь Сухомлинський - дітям».( В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2018) Ця виставка присвячена Великому педагогу, письменнику В.О.Сухомлинському.

Мета виставки: познайомити дітей з творами В.О.Сухомлинського, прищеплювати інтерес до книги,

до читання

На цієї виставці розміщені обкладинки книжок с казками, оповіданнями, притчами для дітей,які створив письменник-педагог. Також розміщені фотографії В.Сухомлинського у колі дітей.

Великий педагог створив свій світ казок. Він вважав, що без казки – живої, яскравої неможливо уявити мислення і дитяче мовлення. Казка допомагає оживити навколишній світ. Його твори – це своєрідні питання-відповіді на всі життєві проблеми. Твори Василя Сухомлинського – це твори великого педагога. Залюбленого в дитину,її світ,її проблеми.

Біля цієї виставки пройшли бесіди про життя і творчість цієї видатної людини.( див.фото).

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 30 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0