Главная » 2018 » Травень » 17 » Великий терор: політичні репресії 20-30 років
Великий терор: політичні репресії 20-30 років

Сьогодні, 17 травня 2018 року в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 для учнів 10-А класу пройшов тематичний вісник «Великий терор: політичні репресії 20-30 років».

Мета заходу: визначити основні ознаки суспільно-політичного розвитку України в 30-х рр. ХХст.; продовжити формувати в учнів вміння працювати з історичними джерелами, аналізувати, порівнювати, робити висновки та узагальнення; розкрити антилюдяну сутність тоталітарного режиму; сприяти формуванню громадянської позиції учнів. Вони дізналися про події тих страшних років, яких зазнав народ під час репресій. Головним наслідком масових репресій було фізичне винищення найбільш активної та інтелектуальної частини нації й тотальне розтління тих, кого терор не зачепив.

Також десятикласники переглянули відеофільм «Массовые репрессии 30-х годов».

Насамкінець, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих людей тих страшних років.

Категория: Новини школи | Просмотров: 88 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0