Главная » 2018 » Грудень » 13 » День вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Напередодні Дня вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, що відзначаєься 14 грудня 2018 року, до учнів 10 - 11 класів Костянтинівської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів № 16 завітали працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Мета заходу: вшанування подвигу учасників ліквідації аварії на ЧАЄС, виховання особистої стурбова­ность кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; виховування почуття гордості за український народ. усвідомлення необхідності та важливості професії рятівника.

Провідний інспектор ДСНС в м. Костянтинівка лейтенант Антипенко К.О. розповів про історію Чорнобильської трагедії, особливу увагу приділив подвигу ліквідаторів цієї страшної аварії, запропонував учням вшанувати їх пам’ять хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу робітники служби докладно пояснили специфіку своєї роботи - переглянули відеофільм; ознайомили з умовами прийняття на службу, з умовами вступу в навчальні заклади країни. Також наголосили, що в місті є консультаційна служба, до якої можуть звернутися всі бажаючі, щоб отримати більше інформації щодо навчання та праці в Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Більша частина учнів 11 класу вже визначилася в виборі майбутньої професії: вчителі, лікарі, фінансисти тощо. Та знайшлися учні, які планують пов’язати своє життя зі службою з надзвичайних ситуацій. Тож для них ця інформація була корисною.

Категория: Новини школи | Просмотров: 29 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0