Главная » 2018 » Вересень » 14 » Відкритий Олімпійський урок
Відкритий Олімпійський урок

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ступеня №16 пройшов відкритий Олімпійський урок.

Для учні початкових класів було проведено спортивне свято «Веселі старти», в якому команди мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість. У ході проведення відкритого уроку учні школи дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги.

У рамках уроку відбулися конкурси, вікторини, змагання. Переможці спортивних змагань отримали грамоти з олімпійською символікою .

Категория: Новини школи | Просмотров: 32 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0