Главная » 2018 » Травень » 29 » Відкриття пришкільного табору «Веселий вулик»
21:08
Відкриття пришкільного табору «Веселий вулик»

Чого біля школи гуртуються діти,

Нарядні, веселі, ніхто не сумний ?

Бо розпочалося справжнісіньке літо,

Відкрив свої двері і табір шкільний.

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Ось, нарешті, і довгоочікувані літні канікули! Але в нашій школі тиша не запанувала. Відповідно до наказу управління освіти від   20.04.2018 № 99 «Про підготовку та проведення заходів щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року» та наказу № 102 Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 від 17  травня 2018 року

« Про організацію роботи пришкільного табору «Веселий вулик» з 29.05.2018 року  було відкрито дитячий пришкільний оздоровчий табір відпочинку «Веселий вулик». Тривалість роботи табору – 14 днів: з 29.05 по 15.06.2018 року. Цього року тут відпочивають 50 учнів. Для роботи табору були надані ігрові кімнати, спортивний та читальний зали школи, бібліотека, спортивний майданчик на вулиці.  

Перший день в літньому таборі пройшов весело, цікаво та змістовно.  Ранок почався з гри на знайомство «Сніжний ком», під час зарядки пограли в гру «Що взяли з собою  в табір?». Протягом дня учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми. Відпочивали на свіжому повітрі,грали в рухливі ігри. День закінчився підсумковою лінійкою на якій відбулося звітування про проведену роботу за перший день табірної зміни.

Сподіваємось ,що кожна дитина знайде у нас для себе заняття по душі.

 

Категория: Новини школи | Просмотров: 153 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]