Главная » 2018 » Жовтень » 10 » Воркшоп з виготовлення листівок « Повертайся живим»
Воркшоп з виготовлення листівок « Повертайся живим»

Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний вкраїнський воїне,
Нащадку славних козаків!

Згідно з указом Президента України з 2014 року 14 жовтня встановлено Днем захисника України. І тепер цей день став не просто державним святом, а направду всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти .

В Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16, учні початкових класів прийняли активну участь у воркшопі з виготовлення листівок « Повертайся живим» ( в рамках проекту «ЗБЕРЕЖИ КРАЇНУ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»)

Метою цього заходу є патріотичне виховання молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім'я миру, волі українського народу, увічнення пам'яті про загиблих героїв України, формування громадської і патріотичної свідомості молодого покоління, поглиблення духовної єдності поколінь , творчий погляд та розвиток трудових навичок.

Дякуючи за подвиг і вірність Україні військовим Національної Гвардії та Збройних сил України, і з задоволенням учні привітають своїми поробками людей ,якими вони пишаються.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Вчитель початкових класів Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 19 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0