Главная » 2018 » Травень » 6 » «Все в твоїх руках»
«Все в твоїх руках»

В рамках проведення Всеукраїнської акції « Відповідальність починається з мене» з учнями 10-го класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 був проведений тренінг «Все в твоїх руках»

Мета: показати цінність людського життя та відповідальність людини за свій життєвий вибір.

Учні мали змогу визначитися зі своїми життєвими цінностями. Опрацювали такі поняття як « відповідальність», « життя», «здорова людина», « збереження здоров’я ». Кожен з учасників висловлював свою точку зору щодо проблем у молодіжному суспільстві: залежність від поганих звичок, гаджетозалежність та інше

Результатом роботи стало створення мотиваційного плакату « 18 +», де учні написали основні закони відповідального ставлення до свого життя.

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2
Категория: Новини школи | Просмотров: 77 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0