Главная » 2018 » Грудень » 10 » Всеукраїнський урок на тему: «Права людини»
Всеукраїнський урок на тему: «Права людини»

У рамках Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2018 році в Костянтинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №16 для здобувачів освіти 1-11 класів пройшов Всеукраїнський урок на тему: «Права людини» ( з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 10 грудня 1948 року).

Мета уроку: • поглибити та розширити знання учнів про права людини та громадянина;

• ознайомити із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно - правові стандарти прав людини;

• сприяти вихованню правомірної поведінки, виховувати повагу та необхідність дотримання законів, прав та обов’язків.

Учні ознайомились із своїми правами та обов’язками, загальну декларація прав людини,переглянули відеоролик (https://www.youtube.com/watch?v=cQeOrhf2ZaI.) На прикладах зі шкільного життя разом із класними керівниками обговорили реалізацію прав дитини в умовах НУШ.

Здобувачі освіти дійшли висновку, що щасливе дитинство сьогодні – це сильна держава у майбутньому! Незнання своїх прав і обов’язків не звільняє від відповідальності, а знання – навпаки – перетворюється на силу, якою можна захистити себе.

Права людини – незмінна цінність України, як незалежної, демократичної, європейської держави.

Вчитель історії Стародубцева І.В.

Просмотров: 31 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0