Главная » 2019 » Травень » 12 » З любов’ю, ніжністю, теплом.
З любов’ю, ніжністю, теплом.

Мама, мамочка, матуся,

Я до неї пригорнуся.

Вона добра і привітна,

Ніби сонце в небі, світла.

В. Лущик

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи. Зворушливе літературно- мистецьке свято з нагоди Дня матері відбулося цими днями в 3-Б класі Костянтинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №16, на яке завітали мами та бабусі наших вихованців. Мета. Розвивати творчі здібності учнів, уміння декламувати, співати, танцювати, проявляти фантазію; сприяти формуванню духовно-моральних цінностей учнів; прищеплювати цікавість до народних звичаїв, традицій, історії; створити умови для виховання почуття поваги, любові і вдячності до матері, пошану до жінки. На святі учні дарували своїм мамам тільки добрі слова вдячності та своєї любові. Також подарували великий «букет сміху» - гуморески із шкільного  життя, показали казку « Ріпка» на новий лад, сценку « Міняю маму», вручили заздалегідь приготовленні вітальні листівки. Закінчилось свято дружнім чаюванням. Це свято принесло лише приємні та незабутні враження.

Вітаємо вас матері, з вашим Днем! Нехай ваші діти люблять вас, цінують вас, і дають своїм дітям те тепло, яке повсякчас отримують від вас!

Т.М. Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 266 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0