Главная » 2018 » Вересень » 27 » Жити і завжди пам’ятати
Жити і завжди пам’ятати

Ні, цього я не забуду ніколи, навіки!

Я бачив: плакали, як діти, річки,

І в люті ридала мати-земля.

Скорботна і страшна сторінка в історії України-події 1941 року в Бабиному Яру.

Сьогодні Бабин Яр-гірке нагадування про Другу світову війну,про злодіяння фашизму і тією безмежно дорогою ціною, яку людство заплатило в тій війні.

Цій події був присвячений виховний захід в 4-Б класі, метою якого було розкриття суті трагедії в Бабиному Яру, її вплив на долю людства, на історичну пам'ять сучасників, викриття людиноненависницької політики нацизму; формування в учнів усвідомлення того, що мир, життя і злагода людей - найвищі цінності на землі; виховування учнів у дусі патріотизму, національної свідомості та гідності, гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, непримиренність до насильства; продовжити формування культури міжнаціональних відносин у суспільстві.

Під час заходу учні класу підготували доповіді про події тих давніх років, прослухали розповідь вчителя,обмінялися думками з цього приводу , передивилися фотовиставку «Жити і завжди пам’ятати», провели « хвилину Мовчання» та в малюнках зобразили своє відношення до страшних подій того часу .

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей. Це також урок на майбутнє, який знову і знову нагадує нам як важливо запобігти насильству, та берегти мир.

Вчитель початкових класів Хе Ден Сук Степанченко

Прикрепления: Картинка 1 · Картинка 2