Главная » 2018 » Грудень » 12 » Знайомство із збіркою творів сучасних українських письменників для дітей.
Знайомство із збіркою творів сучасних українських письменників для дітей.

Мета: познайомити учнів із збіркою творів сучасних українських письменників для дітей, поповнювати мовний запас слів,розвивати кругозір,прищеплювати любов до рідної мови, до читання літератури.

грудня 2018 року з учнями 2А класу ЗОШ№16 у шкільний бібліотеці відбувся бібліотечний урок з теми « Знайомство із збіркою творів сучасних українських письменників для дітей ». На цьому уроці учні познайомилися із збіркою творів сучасних письменників, визнаних прихильними читачами за роки незалежності.

Знайомство розпочалося з огляду змісту творів, прізвищ письменників та поетів, потім діти уважно перегортали сторінки книги, дивились на ілюстрації до творів, читали біографії деяких письменників. На цьому уроці були прочитані і літературні твори вірші О.Кротюк « Різдвяні гостинці», « Упертий цапок», оповідання Т.Стус « Смугастик », І.Андрусяка « Третій сніг ».

Роль книги у житті маленької людини важно переоцінити, тому головним засобом виховання людини є його активне залучення до читання, інтерес до якого стрімко падає в наші дні через вплив інтернет – ресурсів та мас-медіа. Читання у початковій школі є необхідним і важливим етапом формування любові до рідної мови, до художнього слова.

Сподіваємося, що зустріч із цією збіркою буде не останньою і допоможе формувати в учнів потребу в щоденному читанні літератури.

Зав.шк.бібліотекою ЗОШ№16 Гецман Г.І.

Категория: Новини школи | Просмотров: 21 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0