Главная » 2018 » Жовтень » 19 » Знання, які можуть врятувати життя
Знання, які можуть врятувати життя

Товариства Червоного хреста України провели у Костянтинівській школі І-ІІІ ступенів № 16 для майстер клас для учнів 10-11 з надання першої домедичної допомоги.

На уроках предмету « Захист Вітчизни» ( медіко - санітарна підготовка) дівчата вивчають як надавати першу допомогу у різних невідкладних станах, але це тільки теоретичні знання.

Тренери з Товариства Червоного хреста не тільки поновили знання, але й на практиці показали як це правильно робити. Учні змогли самостійно пройти алгоритм надання допомоги постраждалому, дізналися чим відрізняється серцева-легенева реанімація для дорослих, дітей на немовля. Це наша перша та не остання зустріч. В рамках співпраці нас чекають тренінги для учнів 10-11 класів та вчителів.

Вчитель прредмету " Захист Вітчизни" Тесленок І.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 35 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0