Главная » 2010 » Березень » 22 » Тесленок Ірина Володимирівна
Тесленок Ірина Володимирівна

Освіта: Вища,Слов*янський державний педагогічний універсітет,

Педагогический стаж: 18

Посада. Предмет, який викладає вчитель: Заступник директора з НВР, вчитель ОЗ, " Захист України", " Мистецтво"

Педагогічне кредо: «Якщо хочеш когось здивувати - почни з себе»
 Інноваційна діяльність: Одним із найпріоритетніших напрямків в моєї роботі є використання засобів і можливостей, які надають Інтернет і комп'ютерні технології. За їх допомогою можна краще подати матеріал, швидко та ефективно перевірити знання учнів, підвищити їх інтерес до навчання. Кожне моє заняття, незалежно від форми проведення супроводжується мультимедійною презентацією. Також результат проектної діяльності, творчі робити учні презентують у вигляді презентацій та відеороликів. Для перевірки знань на уроці використовую інтерактивні модулі, які можу створювати самостійно на платформі https://learningapps.org чи давати учням як додаткове домашнє завдання. Також цікавою формою проведення підсумкового уроку з теми є « майндмепінг» - техніка зручного запису та систематизації інформації. Учні створюють « інтелектуальну карту» засвоєних знань. Використання ІКТ на уроках позитивно впливає на учнів. Розвиває їх комунікаційні навички, культуру спілкуванні, навички дослідницької діяльності та користування комп’ютерною технікою.

Категория: Адміністрація школи | Просмотров: 1962 | Добавил: ириска | Рейтинг: 5.0/4
1 Иванкова Вика
Кредо +1 !!!!!!!!!!!!!!!!