У жовтні 2019 року наш заклад взяв участь в освітній програмі DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу для учнів українських шкіл.

Основа DOCU/ТИЖНЯ – застосування документального кіно про права людини як нового освітнього інструменту, що дає можливість учителям говорити з учнями про складне за допомогою реальних історій з життя й мотивує до спільного пошуку рішень проблеми.

З учнями 8–11 класів ми подивилися та обговорили фільм «Булер» американського режисера Лі Гірша. Це історія двох підлітків, які піддаються цькуванню і дає нам можливість разом з героями пережити весь спектр емоцій, що їх охоплює. Таким чином режисер виявляє проблему, яка виходить за межі географічних, расових, етнічних та економічних кордонів.

Для учнів 5–7 класів, був обраний фільм «Джованні та балет на воді» голландської режисерки Астрід Буссінк. Фільм розповідає нам про мрію й непростий шлях її досягнення десятирічного Джованні, який хоче стати першим хлопчиком, що візьме участь у Чемпіонаті Нідерландів із синхронного плавання. Оскільки цей вид спорту вважається «дівчачим», не всі розуміють прагнення хлопця. Фільм вчить приймати інших такими, як вони є, та поважати їхній вибір.

Після перегляду фільмів, з учнями були проведені тематичні кола « Як жити без булінгу», які допомогли глибше зануритись у проблему булінгу задля пошуку її вирішення.