Шкільна служба порозуміння

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації ( клікніть на посилання)

​​​​​Веб-платформа для Шкільних служб порозуміння в Україні!

Онлайн форма для подання інформації про конфлікт до шкільної  служби прозуміння

або напиши нам листа http://zzsonomediacia@gmail.com

Шкільна служба порозуміння (ШСП) – це команда підготованих старшокласників-посередників (медіаторів), які допомагають своїм одноліткам розв’язувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію, коло прийняття рішень, – і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі.

Роботу ШСП організовує координатор, який пройшов підготовку і володіє знаннями та навичками з організації та керування ШСП.

Медіатори вчителі:

Тесленок Ірина Володимирівна ( координатор )

Потримай Тетяна Володимирівна

Носікова Алефтина Юріївна

Медіатори учні:

- Сергєєва Софія - учениця 10 - А клас;

- Луценко Софія - учениця 10-А клас;

- Костюкович Рената - учениця 10 - А клас;

- Сидоренко Мирослава  - учениця 10 - А клас;

- Олейніков Сергій - учень 10 - А класу;

- Янченко Богдан - учень 10 - А класу;

- Каушинський Данило - учень 10 - А класу;

- Тіщенко Олександр - учень 10 - А класу;

- Жуков Віктор - учень 10 - А класу.

Вручення сертифікатів.

ПАМ'ЯТКА  ДЛЯ   ЖЕРТВИ   БУЛІНГУ

• Не протиставляй себе колективу. Намагайся бути доброзичливою людиною, навіть із агресивно налаштованими до тебе членами колективу.
  • Не принижуй інших: не обзивайся, не дерись, не погрожуй.
  • Захищайся: твердо, не переходячи в атаку, не дозволяй принижувати себе, показуй, що можеш постояти за себе.
  • Наберись терпіння: те, що відбулося, не триватиме довго.
  • Розбирайся у причинах, але не займайся самоедством, самознищенням, не звинувачуй себе ні в чому.
  • Говори впевнено, але тактовно, коли розмовляєш із булером, стій прямо, поводься спокійно, не бійся, не кричи та тим більше не счиняй бійку.
  • Кажи «НІ» і не почувай себе винним.
  • Шукай підтримки у працівників школи, друзів, батьків. Вони допоможуть тобі вистояти.
  • Не мовчи! Розповідай про знущання та насильство над собою. Це допоможе швидше припинити протиправні дії.
  • Звертайся до компетентних органів, що мають захищати твої права, отримуй інформацію щодо власного захисту .

ПРОТИДIЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТ ВУ НАД ДIТЬМИ В УМОВАХ ДИСТАНЦIЙНОГО НАВЧАННЯ ( клікніть на посилання)