«Булінг у дитячому середовищі: причини і наслідки його подолання»

Булінг має місце не тільки у горизонтальних відносинах (між школярами) в освітньому процесі, але й у відносинах між школярами та вчителями, між батьками й навіть між учителями, а жоден з учасників освітнього процесу не володіє навичками ненасильницького виходу з конфлікту, зокрема стратегіями мирного вирішення конфлікту та співпраці у подоланні його наслідків.

З метою ознайомлення учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, вчителем предмету « Основи здоров’я » для учнів 5-8 класів були проведений тренінг «Булінг у дитячому середовищі: причини і наслідки його подолання»

Учасники заняття отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі , мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу.

На практичних заняттях учні мали змогу створити пам’ятку , як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом.

Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблем

у.