Главная » 2019 » Грудень » 6 » « 359 лицарів Зимового походу»
« 359 лицарів Зимового походу»

02.12.2019 року в Костянтинівській ЗЗСО №16 пройшов тематичний захід для здобувачів освіти 10- 11 –х класів про відзначення 100 – річчя Першого зимового походу Армії УНР.

Мета: розширити знання учнів про трагічні події Української революції 1917- 1921 рр., виховувати в учнях почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, до борців за національну незалежність нашої Батьківщини.

Вчителем історії Стародубцевою Іриною Володимирівною та ученицею 11 класу Самойловою Олександрою було донесено до учнів про причини Першого зимового походу, про історичну постать Михайла Омельяновича – Павленко. Подивились інсталяцію з Інтернет ресурсу « Деліріум».

Відголос з минулого за непоправною втратою борців за свободу та незалежність України.

Сучасна Україна успадкувала тодішні державницькі традиції де і до нині йдуть цими шляхами.

Вчитель історії Стародубцева І.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 207 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0