Главная » 2020 » Грудень » 2 » « Абетка здорового життя»
« Абетка здорового життя»

Хто здоровий, – той сміється,

Все йому в житті вдається.

Він долає всі вершини,

Це ж чудово для людини!

Ми   з  вами  щасливі  люди -  нам  даровано  життя. Життя – це  можливість  насолоджуватись  красою  природи,  радіти  зустрічі  з  друзями,  відчувати  піклування  і  любов  рідних  і  близьких  нам  людей, дізнаватись  нове  про  світ,  що  нас  оточує.

-  Що  ж  потрібно  для  того,  щоб дізнаватися про нове?

Найперше – здоровя. Добре  здоровя  допоможе  прожити  цікаве  життя,  а  хвороба  може  перешкодити  здійсненню  ваших  мрій.

Отже, найцінніший скарб планети - це людина, а найцінніший скарб людини - це здоров'я.

1 грудня  в учнів початкових класів Костянтинівського ЗЗСО № 16 пройшов єдиний тематичний вісник « Абетка здорового життя» . Метою якого було усвідомлення значущості здорового способу життя, фізичної підготовки та фізичного розвитку для повноцінного життя людини, виховування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про нього; сприяння усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадування про  корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я; прищеплювання  інтересу до занять фізичною культурою та спортом.

Учні демонстрували свої знання та вміння під час розгадування ребусів,складання колажів, виконування цікавих вправ, дискусій,складання своїх правил,добирання слів за алфавітом щодо здоров’я, виконування танка «Здорово танцюй», розписування «Квітки здоров’я».

Здоров'я – це сила!

Здоров’я – це клас!

Хай буде здоров'я

У вас і у нас

Вчитель поч.класів Губанова С.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 165 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0