Главная » 2019 » Квітень » 14 » Акція " Відовідальність починається з мене"
Акція " Відовідальність починається з мене"

З метою популяризації та утвердження здорового способу життя, протидії поширення у молодіжному середовищі соціально небезпечних захворювань, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління проводиться інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».Громадська організація « Спілка шкільних друщів » та учні Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 є активними учасниками цієї акції.

Протягом тижня учні підготували флаєри під гаслами "Викидай сміття в урну", «Ми за ЗОЖ», "Усміхнись, країна починається з тебе". Волонтери поширювали і агітували населення нашого мікрорайону про те, чому не подавати алкоголь, тютюнові вироби неповнолітнім; як позбутися поганих звичок і як правильно утилізувати сміття.

Всі учасники акції дійшли висновку, що лише спільна робота громадськості, школи і батьків дасть змогу створити потужний механізм для формування відповідального українського суспільства, якому не байдуже майбутнє України, своє майбутнє.

Категория: Новини школи | Просмотров: 266 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0